Koszyk
Szukaj
Filtry

Cena

wyczyść filtry
Bezpłatne doradztwo
Email
Elegancja, a przy tym absolutnie doskonała funkcjonalność. Afrelli to synonim stylu w każdej możliwej płaszczyźnie. Naszą firmę charakteryzuje włoskie zacięcie, a co za tym idzie - najwyższa jakość połączona z niepowtarzalnym designem. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania technologiczne, wzbogacamy je pełnym pasji spojrzeniem młodych projektantów.

Dzięki temu każdy z naszych okapów to dopracowany w najdrobniejszych szczegółach produkt, praktyczny w użyciu i niebanalny pod względem konstrukcji. Ogromną wagę przywiązujemy do wyglądu okapów. Mają one wyznaczać nowe standardy na rynku okapów, być wzorem kuchennego wyposażenia najwyższej klasy. Nie podążamy za trendami, sami je kreujemy.

Okapy Afrelli to nie tylko oryginalne i piękne konstrukcje. Tworzymy urządzenia, w których stosujemy tylko takie technologie, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Duża wydajność przy zachowaniu przyjemnego, cichego trybu pracy kojarzone są właśnie z marką Afrelli. Wprowadzamy mnóstwo nowoczesnych, ale też sprawdzających się wizualnie udogodnień, takich jak energooszczędne oświetlenie czy sterowanie dotykowe.

Ponieważ każde zamówienie traktujemy indywidualnie, starając się idealnie dopasować produkt do oczekiwań klienta, w szybkim czasie staliśmy się firmą, której zaufały tysiące klientów. Nie spoczywamy na laurach, nasz zespół projektantów i konstruktorów w dalszym ciągu poszukuje najlepszych rozwiązań i najbardziej unikatowego wzornictwa, by Afrelli nieustannie kojarzone było z pełnym profesjonalizmem, sprawdzoną najwyższą jakością, a przy tym nowatorskim pomysłem.

Nasze okapy posiadają nie tylko unikalny design, ale także wyposażone są w opatentowane systemy przepływu powietrza co sprawia że są jednymi z najcichszych okapów na rynku. Oferowane przez nas produkty cechuje niezawodność, nowoczesna forma, energooszczędność oraz zgodność z wszelkimi dyrektywami Unii Europejskiej. Lojalność wobec nabywców traktujemy jako gwarant sukcesu, co skutkuje z roku na rok coraz większą liczbą usatysfakcjonowanych klientów.
Dlaczego warto wybrać Afrelli
Energooszczędność najwyższej klasy
Energooszczędność najwyższej klasy

Korzystaj i oszczędzaj. Nasze okapy to gwarancja maksymalnej efektywności przy minimalnych wydatkach. 

Cicha praca
Cicha praca

Likwidowanie oparów jeszcze nigdy nie było tak komfortowe dla użytkownika. Zapewniamy bardzo cichą pracę okapu przy zachowaniu całkowitej skuteczności.

Włoski styl i elegancja
Włoski styl i elegancja

Ponadczasowy wygląd, który trafia w gusta najbardziej wybrednych. Okapy Afrelli to ekskluzywne dopełnienie najbardziej stylowych kuchni.

Innowacyjne rozwiązania
Innowacyjne rozwiązania

Na bieżąco śledzimy światowe trendy, by zastosować w naszych okapach najnowsze rozwiązania technologiczne. Odpowiadamy na wszystkie Twoje oczekiwania, stale unowocześniając produkty.

Fachowe doradztwo
Fachowe doradztwo

Profesjonalny zespół przyjaznych ekspertów wyposaży Cię w wiedzę, która pozwoli idealnie dopasować model okapu do Twoich potrzeb. Specjaliści podpowiedzą, jak właściwie korzystać ze sprzętu, by cieszyć się nim przez długie lata. 

Wysoka wydajność
Wysoka wydajność

Błyskawiczne usuwanie oparów i zapachów, także z dużych powierzchni? To zadanie tylko dla okapów Ariamo. Dzięki nim w Twojej kuchni zawsze będzie świeżo!

Strona korzysta z plików cookie